Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez? Milyen fajta rák ez?

Lala6 kérdése:

Mi lehet ez? Milyen fajta rák ez?

Figyelt kérdés

Hoztam egy akit és ő volt a lakoja. :)

[link]


[link]



#akvarisztika #Rák.halak
2013. okt. 5. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez egy folyami rák. engedd szabadon, mert 50 ezres büntetést is kaphatsz érte. nem valószínű, hogy meglátják, de ha van lelkiismereted, engedd el egy tiszta tóban/nagy patakban.....
2013. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy folyami rák? Boltban vették, csak nem tudják, hogy milyen fajta. Sügerek mellett volt. Szegénynek leharapták az ollóit.
2013. okt. 5. 18:36
 3/11 Platypus ***** válasza:

Köze nincs a folyami rákhoz. Ez valamilyen sepregető garnéla lesz, Atya vagy Atyopsis faj.


[link]

2013. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szia Platypus!

Köszi ismét tudtál rajtam segíteni pont ugy néz ki mint amit küldtél képet csak sajna sügikkel volt most nem tudom ök vagy más okból kifolyólag de a sepregetője hiányzik meg csak 6 lába van meg.De ahogy a neten nézem nekem már volt Atyopsis de ez Atya lesz (óriás sepregető) nem tudom vajon neki is vissza nő a seprű része vedléskor mint pl(a márványrák ollója)?

2013. okt. 5. 21:03
 5/11 Platypus ***** válasza:
Elvileg visszanőhet, de a seprűi nélkül nem nagyon tud enni.
2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt tapasztalom én is mert nem nagyon hiányzik abból a kajából amit beszórok neki remélem nem lesz komolyabb baja valamivel segiteni tudom azt hogy enni tudjon?
2013. okt. 5. 21:57
 7/11 Platypus ***** válasza:
Elvileg a söprűiből eszik. Azzal szűrögeti ki a lebegő mindenfélét és úgy emeli söprűstül a szájához. Ötletem sincs, hogyan tudnád segíteni. Nem fogadnék rá, de lehet hogy megoldja valahogy.
2013. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából mult héten hoztam az akit de már akkor hiányoztak a seprűi tehát ha nem enne akkor több mint egy hete akkor már éhen halt volna nem? Vagy ök hosszabb ideig bírják élelem nélkül? vagy ezekszerint megtudja oldani ba igazán csak akkor lennék nyugodt.
2013. okt. 5. 22:18
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Nem folyami rák, az biztos. Viszont tippem sincs, milyen.
2013. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Platypus ***** válasza:
A hidegvérű állatok szervezete sokkal gazdaságosabban működik, így jóval kevesebb energia kell nekik az életben maradáshoz. Ráadásul a rákoknak külső páncélja van, így a fogyás sem látszik rajtuk. Pár hétig, talán hónapig is élhet táplálkozás nélkül. Viszont ha akármikor is láttad, hogy próbálkozik valami kajával, akkor lehet esélye.
2013. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!