Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S. Csigasügiknek mekkora...

S. O. S. Csigasügiknek mekkora ház kell?

Figyelt kérdés
Mármint mekkorának kell lenni a szájának kb. hogy beleférjen milyen szélesnek vagy hogy is kell mondani?Mert nálunk csak olyan diónyi fehérek vannak azok egyébként éticsigák vagy nem?
2013. okt. 11. 14:04
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
Hát egy kifejlett éti csiga háza azért a diónyinál nagyobb. Próbálj a lehető legnagyobb csigaházakat összeszedni. Mellesleg az éti csiga háza nem fehér.
2013. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok köszi,úgylátom inkább venni fogom mert kb 1óra alatt vagy több alatt találtam 30diónyit és egy fél értelmeset.... tele is vagyok csípéssel csikarással mert bebújtam minden bokorba mindenhova küldhettek weboldalt ahol lehet venni :)
2013. okt. 11. 16:22
 3/8 Pendulum92 ***** válasza:
Nyugodtan szedd, az éti csiga háza valóban barna alapból, de ha sokat áll, akkor kifehéredik, mert lekopik az a barna réteg. A szájának a mérete olyan 3 cm legyen. Ha a csigasügér méretetit nézzük, az elégséges lesz.
2013. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pendulum92 ***** válasza:

[link]


Ílyenek jók lesznek, válogasd kia a legnagyobbakat.

2013. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hi-hi Pendulum ez most jó vicc az enyéim beleférnének ezeknek az elejébe xddddd majd veszek valahol... Mondjuk nem hiányzik még a többihez az a 2-4eft mert annyi tuti lesz...
2013. okt. 11. 20:10
 6/8 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem van egy pár úgy 20-30 körül, nem tudom pontosan mekkorák, majd lefényképezem, és ha kell elküldöm postán.
2013. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:

[link]


21 darabot számoltam, a szájuk 2-2,5 cm-es átlagba.

2013. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha ez szerinted jó az szuper!életmentőőőő vagy! xddd
2013. okt. 12. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!