Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meg lehet valahogy oldani,...

Meg lehet valahogy oldani, hogy a garnélákat 1 akváriumba lehessen tenni a sügerekkel? Bármilyan megoldást meghaégatok

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hálóval leválasztani nem a legjobb (a nagy sügerek a háló mögött örjöngenének idegesen, a kis garnélák pedig félnének a túloldalon). De nyilván az is kérdés, hogy milyen sügeret, milyen garnélával. Lehet hogy a törpesügereket össze tudnád rakni nagy sepregető garnélával, talán ők nem bántanák azt ami nagyobb náluk, de igazából fogalmam sincs.
2013. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 YourDestiny ***** válasza:
Milyen sügérekkel és milyen garnélát? Sepregetőt talán össze lehetne hozni valami kis szerencsétlen törpesügérrel, bár én azt se tenném. Egy olyan sügér biztosan van, ami nem bántaná a nagyobb garnélákat, a papagájsügér. Az is csoda, hogy képes enni, amilyen szerencsétlen hibrid állatot kreáltak a vadbarom emberek.
2013. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Platypus ***** válasza:

Szerintem a papagájügér sem szerencsés. Akármilyen mafla is, bazi nagyra nő. Egy 25 centis halnak meg pont nasi a garnéla.


A fekete törpesügér és az amano vagy sepregető párosítás szerintem beválhat, mivel a garnéla nagyobb mint a hal.

2013. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 YourDestiny ***** válasza:
Hát elég elképzelhetetlen, hogy a papagájsügér felzabálna egy 10 centis sepregetőt. Bár szerintem vérbeli halasnak ez a sügér nem tetszik és nem is tartaná soha.
2013. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:
Akvaristán volt nemrég egy cikk, ahol valaki sügérekkel tarott garnélákat. Azthiszem fából vaskarika volt a címe. Hát, sok búvóhelyjel megoldható, de az olyan semmilyen akvárium lenne: sügeres sok növénnyel?
2013. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Ramirezihez tettem pár sakurát kíváncsi voltam hogy vadásznak e hát sajnos nem viszont egyszer bepetésedett az egyik sakura de a kicsiket nem láttam sehol azokat lehet összeszedték
2013. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
É n nekem van 1 ötletem ez se tökéletes de megoldható: ha lépcsőre csinálod akvi akármyennyi halat tarthatsz benne és garnélát is külö rekeszekbe akár 1 külsőről is elmenne ha erős lenne mondjuk 3 rekeszesre osztva alsőbe folyik a víz utsón kimegy és 3 állatot tarthatsz vagy inkább 3 féle akid lehet azonos értékekkel persze.Nem egyszerű megcsinálni de szerintem jó.
2013. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket, nagyon sokat segítetteket,még egy kérdésem lenne:

Ti milyen halakat tartanátok szívesebben egy 100literes akváriumba?Sügereket,vagy kisebb egyéb halakat ?

2013. okt. 15. 12:43
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:
Én nanohalakat garnélákkal.
2013. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!