Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik akváriumi viz szürő...

Melyik akváriumi viz szürő szenet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Egyszer vettem a márkanévre nem emlékszem már, de konkrétan feketés lett tőle a viz. Nem, hogy szürt beszinezte a vizemet borzasztó volt.
2013. okt. 15. 06:57
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:
Az aktívszén nem alkalmas állandó használatra, mert miután telítődött, elkezdi kiengedni magából a dolgokat.
2013. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom, de ez a berakás után rögtön nyomta ki magából a feketés szint.
2013. okt. 15. 07:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyet vegyek?
2013. okt. 15. 07:48
 4/5 reptoid ***** válasza:
A fekete színt azlrt nyomta, mert a dobozban is, amiben van, összemorzsolódik, az áramlott ki. Esetleg átöblítheted, mielőtt berakod, de úgysem lesz teljesen pormentes, egyszerűbb, ha közvetlenül utána beraksz egy kis szivacsot vagy vattát az első pár órában.
2013. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden aktív széntől fekete lesz a vized, de ha széntablettát eszel a nyelved is az lesz, mErt a szén az fekete. Nem azért, mert rossz minőségű.


De én úgy szoktam, tengeribe vettem párszor, mostanában nem veszek, de akkor úgy csináltam, hogy átmostam kicsit csap alatt, aztán perlonvattára tettem rá, és úgy nem lett fekete semmi, maximum a vatta egy picit.

2013. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!