Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak nekik? Vannak törpe...

Mit adjak nekik? Vannak törpe szivó harcsák az akváriumomban. Már próbáltam, borsót, répát. Hikari alga wafferst, uborkát. Egyikhez sem nyulnak hozzá.

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
hotdog, hamburger, gyros
2013. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
spurlina tablettát.
2013. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam elég volt nekik az az algamennyiség, amit akváriumban találtak. Ha vannak növények és van fény, és egy kis barna alga itt-ott, az elég nekik. Én nem etettem őket külön. Néha ugyan egy kicsi shrimps natural garnéla kaját bedobtam, de azt szerintem nem ették, mégis jó húsban voltak. Lehet látni rajtuk hogy dagadtak vagy vékonyak.
2013. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg dobj a víz tetejére 1-2 szál hínárt, az nem drága. Nem baj ha idővel elbarnul, mert azt megeszik. Ilyen elbarnult növényi részeket esznek.
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borsót hámozva, répát főzve add, és várj 1-2 napot, ne vedd ki azonnal. Jobban rámennek, ha már elkezd kicsit szétmenni a vízben.
2013. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!