Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány liter vizzel számoltok...

Hány liter vizzel számoltok hal centiméterenként, hogy kiszámoljátok mennyi halat lehet tenni az adott akváriumba?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Számolj 50 litert egy halra, az már valszeg jó lesz.


De máskülönben a halcenti elég hülyeség, mert pl egy agresszív ragadozó hal mellé nem rakhatsz be egy kis ártatlan zsákmány csapathalat. Hamar megöli, néha még akkor is ha nagy az akvárium. Tehát azért nem mindegy hogy mit mivel társítasz.


Inkább találd ki milyen halakat szeretnél, aztán megmondjuk hogy össze lehet e rakni őket, mekkora akváriumba kb hány darabot érdemes.

2013. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a csapathalak közt is van ami hajlamos csipkedni egymást. Most mondok egy példát, beraktam szúnyogírtó fogaspontyokat nano halak közé, egy hét mulva mindnek lerágták félig a farok uszonyát. Aztán kivettem onnan azt a 3 fogaspontyot, 1 hónapra rá már mindegyik kishalnak szépen visszanőtt az uszonya. Csak hát nem tudtam előre, hogy gond lesz belőle, mert a szúnyogírtó fogaspontyok még nem is voltak kifejlődve, elég kicsik voltak, de mégis ezt csinálták.
2013. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Ezt a számolási módszert el kell felejteni. Több sebből is vérzik, felesleges boncolgatni.
2013. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiszámolni, minden halnak más a helyigénye. Neont is másképp számolod mint a vitorlást. Szóval ne is számolj inkább olvass utána.
2013. okt. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!