Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek? HELP

Srác980123 kérdése:

Mit tegyek? HELP

Figyelt kérdés

A szüleimtől szülinapomra kaptam egy akváriumot 20-25 liter (elég kicsi).1 Kék gurámi,1 arany gurámi,1 gyöngy gurámi és egy anci van.Ami kb 200 l-be kéne nekem fáj hogy rossz a halaknak.Egy nagyobb 100 l-est szeretnék de nem engedik.Pedig a kicsit nehezebb tisztítani.Műnövény,kavics,odu van benne fűtés nincs csak egy levegőztető (szivacsos)+ hőmérő.Ez így nekik kínzás de nekem is rossz érzés.Hogy győzzem meg hogy nagyobb kell?

Egy 100-150l-esre gondoltam lámpával,fűtéssel,igazi növényekkel.!Segítsetek.

15F



2013. okt. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy nem akarod kínozni őket, meghogy ezt kéred 2 karácsonyra, meg 2 szülinapodra együttvéve. Amugy akvarista.hu ha jól tudom szoktak csereberélni halakat. Próbáld meg ott elcserélni, ha mást nem.
2013. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:
A halakat add el/cseréld el garnélákra, nekik nem kell úgy sem komoly szűrés, sem melegítő. Viszont valami világítás és élő növényes kelleni fognak.
2013. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
haggyad had vegyék meg a gurámikat de elöbb mindenkép tudd meg hogy visszaveszik-e a boltban őket és mondjuk másnap vidd vissza őket vagy mond meg h bocs anya apa visszavittem vagy adj be nekik valamit pl. megdöglöttek mert ugye tul kicsi nekik ez az akváriium ugye én megmondtam h nem lesz jó nekik!! vagy valami ilyesmit és cseréld be őket mondjuk 2-3 guppire de akkor mást ne vegyél bele (halat) nekik igy pont jo lesz de ha lehet fiut igy nem szaporodnak és ők szebbek is :) sok sikert majd azért irj mi akkor mi lesz vagy mire jutottál ;)
2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*guppira
2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!