Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hozzá értetek valaha a halatok...

Hozzá értetek valaha a halatokhoz? úgy értem vízben! és tudtok jó aranyhal, guppi neveket?

Figyelt kérdés
és let tőle valami baja? És nyugi nem venném ki soha a vízből!
2009. nov. 12. 18:07
 1/10 anonim válasza:
Nekem nagyon régen volt már halaim de akkor volt hogy "megsimogattam", aranyhalaim voltak. Nem lett semmi bajuk, legalábbis semmi változást nem mutattak.
2009. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz én már volt hogy kivettem és meg is pusziltam.
2009. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megpuszilni egy halat?Beteg dolognak tartom:DAmugy a vízben ugyan úgy hozzáér minden cucchoz.Mindegy h az a kezed,vagy a növények...Csak tiszta legyen a kezed.Nekem volt egyszer egy Gömb molly-m,direkt arra mentem hogy minél jobban elüssön tőle a név(ne tipikus halnév legyen) ezért azt a nevet kapta hogy Béla.Aztán kapott egy barátnőt Emmát.CSak ez a 2 halam viselt nevet,a többit nem hívtam sehogy,kivéve a bettám,Törölköző:D Azért mert a fátyla miatt ugy nézett ki:D.Szia
2009. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondold el a horgászokat akik kifogják aztán visszaengedik a nagy halakat, közben fogdossák, fényképezkednek vele, puszilgatják...halnak nem lesz semmi baja, legalábbis fizikailag biztos nem.:)
2009. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most így hogy ezeket olvastam eszembejutott hogy fogom hívni a halamat Cleo kiejtés:Klió :D
2009. nov. 12. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam a halamnak adni a fagyasztott kaját, hogy a két ujjam közé veszek egy kis darabot, beleteszem a vízbe és ő meg az ujjam közül csipkedi a kaját. :D Ha beteszem az ujjam a vízbe, akkor egyből odaúszik és csipkedi, meg az ujjam után úszkál. :D Haláli. Olyan, mint egy kutya. :D:D Amúgy bettám van.
2009. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én bettám,ha odamegyek az aksihoz,megkocogtatom a tetőt,elkezd a sarokra ugrálni...Valahogy az az érzésem hogy a betták a leg tanulékonyabbak,és legkevésbé félénkek.A hím bettám se fél,ha hozzáérek csak akkor uszik el,és ha felnyitom a tetőt akkor feljön a felszínre...Lucky
2009. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is simogattam már meg az aranyhala, csak vigyázni kell, nehogy lejöjjön a pikkelye
2009. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én hím bettám nagyon édes.Van egy olyan érzésem, hogy szereti, ha simogatják! Mindig simogatom és köröz az ujjam körül nagyon aranyos és nem lesz tőle semmi baja.Pl. van egy mollim amin egy piros dudor volt kivettük a nővéremmel és leszedtük róla kézzel semmi baja nem lett megkönnyebült, tök jól érzi magát.Ajánlják is, ha nagyobb parazita van a haladon akkor azt kézzel le lehet szedni ...
2009. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már simogattam a halam..:D Amúgy nekem ilyenek a guppijaim nevei:

Nagyképű

Pötyi(lány)

Félix(fiú)

Ficánka(elhunyt:( )

2012. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!