Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a neve ennek a 4 fajta...

Mi a neve ennek a 4 fajta akv. növénynek?

Figyelt kérdés
hát csak az állatboltam fényképeztem hamar suttyomba amíg valaki fizetett igy nem igazán tudtam több oldalrol is fotozni csak hamar amelyik éedelt fényképeztem azt kész mert majd az egyik nagyon tetszik azt majd meg akarom venni de mondom itt többet ugy nem veszek hogy nem tudom mik az igényei mert legutobbis nem tudtam milyen növény az ettem egyet aztmondta teljesen jó lesz ez nekem stb.. egy hét mulva dobhattam ki mer elpusztult... na mind egy ezek lenének:: [link] (leginkább ennek az elsőnek a neve érdekelne) [link] [link] [link] előre is köszi nem kell ám semmi róluk h mit igényelnk csak a nevét azt megköszönnéném majd én utánnajárok :)
2013. okt. 23. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
amittudok: második képen a nagylevelű anubias a hosszúlevelű valiznéria a harmadik képen pedig átokhínár van
2013. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh kár h pont az elsőt nem tudtad... nembaj azért köszönöm szépen :)
2013. okt. 23. 16:58
 3/4 csejani ***** válasza:

Engem az első fényképen lévő erre emlékeztet nagyon:


[link]


De ez egyáltalán nem biztos. A többiben egyetértek az első hozzászólásban elhangzottaknak.

2013. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

Lilaeopsis brasiliensis

Anubias barteri

Elodea canadensis

Hygrophila corymbosa


Az Anubias mindent túlél, de elég drága növény. A többi kényesebb.

2013. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!