Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 0,5kg-os CO2 palac mennyi...

Bellusta kérdése:

Egy 0,5kg-os CO2 palac mennyi ideig elég egy 60L-es növényes akvárium tápozásához?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő a témában, de nem nagyon sokáig....60 litereshez tudom, hogy 2 kg-s palackokat szoktak már használni és így is félévente töltik újra
2013. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szakértő de azért a 2kgosat nem kell félévente cserélni ilyen kis akiba kedves 1.Kérdező neked meg majd segít aki használ bocs de én nem tudok pontosan adatokat!
2013. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az akvakertész.hu-ról idézem Lantos Viktor főkertészt:

"Meddig kell hogy elég legyen egy palack?

Általánosságban 100 literes akvárium 0,5kg CO2-t fogyaszt el 1 hónap alatt, ha csak napközben működik a CO2adagolás. Ez lehet kevesebb ha pazarlóan üzemelteted, de lehet több is ha hatékonyabb a rendszered."

2013. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát igen, én is úgy egy hónapra saccoltam volna, de lehet amíg beállítod az elején, véletlenül kifújsz vagy 20 deka gázt, akkor még kevesebb.


Jobban járnál egy 2 kilós palackkal, már csak azért is mert annak a töltése ugyanannyiba kerül, mint a fél kilós palacké.

2013. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a két kilós bírná fél évig kb. Nálam a tíz kilós bírja fél évig, 300-as aksiba.
2013. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hű nagyon szépen köszönöm mindenkinek és már csak annyi, h ezeket a palackokat bárki bárhol fel tudja tölteni???
2013. okt. 28. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárki bárhol azért nem, én pl szódással töltetem.
2013. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!