Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat rakhatok össze...

Milyen halakat rakhatok össze egy 30L-es akváriumba?

Figyelt kérdés
Volt egy nőstény meg egy hím guppim. A nőstény megette a férfit. Született úgy 20 kicsi. A kicsiket raktam az akváriumba és a nőstényt pedig a szülőszobába. Mostanra az összes kicsi meghalt :( . A nőstény "darakóros" lett tehát ő is meg fog halni...Most új halakat szeretnék! De miket rakhatok össze amelyik úgy a kb.26-27-28 fokos vizet szereti?

#Akvárium-halak.
2013. okt. 28. 10:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Meghalt a nőstényguppi és most vettem az akváriumba sárga kavicsit, 2 db növényt, fűtőt, világítást, meg van benne egy szűrő. Valamelyik nap vettem bele 4db páncélos harcsát. Még fogok venni 2 db algaszívót. Köszi az eddigi kommenteket!!! :D
2013. nov. 20. 10:25
 12/15 Woodoo001 ***** válasza:

Szegény guppi!

Valamelyest látszik fejlődés, ami a technikát illeti...

De...

- A kavics miért pont sárga? :)

- Milyen növények? Nagyon rem. utánanéztél, nehogy 2 hétig éljenek...

- A 4 páncélos harcsa már eleve nem épp 30 litert igényel, sőt attól is függ pontosan milyen fajták...? Pl. a pandának is 40 kellene minimum, de van amelyiknek 80, stb.

[link]

- Az algaszívó nálad melyiket takarja?

Nézz szét "kicsit" a www.diszhal.info -n!

2013. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Woodoo001 ***** válasza:

Tényleg nem akarunk rosszat -se neked, se az élőlényeknek...

De ha nem tervezed meg és nem nézel utána, h lehet-e azt úgy ahogy csinálod és működőképes lesz-e, akkor 2-2 hétig lesz akváriumod és újra és újra csak csalódnod kell...

Az élőlényeknek meg csak az örök akvarisztikai vadászmező marad... :(

2013. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A kavics azért sárga mert olyan volt a kisállatkereskedésbe meg olyan színű a szobám...Linkeljetek légyszi egy oldalt ahonnan ingyen házhozszállítás mellet olcsón 3000ft ért lehet venni termosztátos fűtőt...a régi beázott meg amúgy se volt termosztátos...:)
2013. nov. 29. 17:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Háááát, én ilyen összeghatár mellett ingyen házhozszállítással sajnos még nem találkoztam, egy ezres körül szokott lenni a postaköltség minimum, de inkább több. Sajnos ez az ingyen kohozzák dolog ált. minimum 20000 Ft vásárlás felett szokott lenni. Sajnos. De ha tud valaki mégis egy linket, engem is érdekelne.
2013. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!