Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik hal az amit lehet kis...

Melyik hal az amit lehet kis akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy kishalat a szobámba csak az a baj, hogy nem túl nagy a szobám. Milyen halat vegyek ami kis akváriumban is jól érzi magát? (és minimum mekkora legyen az az akvárium?) Azt tudom, hogy gömb alakú nem lehet az akvárium. Előre is köszönöm!

2013. okt. 28. 19:27
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:
Hím betta, esetleg egy kisebb csapat nanohal. Kezdőként inkább bettát javaslom, bár azthiszem van 1-2 boraras faj, amit nem nehéz tartani.
2013. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen kezdő vagyok még, és ennek a halfajtának mekkor akvárium kell minimum amiben már jól érzi magát?
2013. okt. 28. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
30 liter a minimum azoknak, amit Pendulum írt. ha kisebbet ajánl az eladó, ne hallgass rá.
2013. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint kiabálni akartam mint a múltkor, hogy 30 literre NEONhal, de aztán másodjára is elolvastam:DD ugyanez volt a múltkor is, csak akkor ide is írtam.

A lényeg, hogy ne tarts halat úgy mint dísz.

Akkor tarts ha úgy tekintessz rá mint egy háziállatkára amire felelősség jár.

2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:
Legközelebb NANOhalnak írom, vagy konkért fajokat írok :D
2013. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!