Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak hogy a bettáim...

Mit csináljak hogy a bettáim ne minden 2. héten csináljanak gyereket és a csigák ne naponta petézzenek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Egy hal-----> aki teljes életet él. Ivartalanítsd

:DDD

Semmit nem tudsz csinálni minthogy nem teszel össze hímet és egy nőstényt. Ha már ilyen szapora állatkáid vannak.

A csigákat meg írtsd ki öves díszcsíkkal. Kérd kölcsön a kereskedőtől és mondd, hogy ideiglenesen kell. Vagy nem tudom:D én ezt tettem.

2013. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xD asszem nem ivartalanítom ki mert most van 2heti termés és ma csináltak megin xd a csigákat meg ölni kell de hasznosak de ha elszaporodnak... valahogy nagyon szaporák...
2013. okt. 28. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A halaidat el kéne választani egy üveglappal vagy hálóval , mert a folyamatos párzás kimeríti öket. A csigákat nálam az irtotta ki, hogy a vízbe tettem egy vízpumpát, azok akaratlanul rámásztak, de a folyamatos szívástól nem tudtak arrébbmenni és ott megdöglöttek.
2013. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!