Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 5 és egy 3 literes...

Van egy 5 és egy 3 literes akváriumom. Mit rakhatok bele?

Figyelt kérdés

Nem is biztos, hogy jó a kategória, mert ugyebár ezekbe halat nem lehet rakni, de hátha tudtok itt jó ötleteket adni rá. Nagyon régi, szép íves kis akváriumok, nem ragasztott fajták.

Valami kreatív ötletetek van esetleg?



2013. okt. 30. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha gyerekes íróasztalra szeretnéd, akkor rakhatsz bele átlátszó ilyen vízre feldagadó zselés golyókat, és egy szerencsebambuszt.


amikor kisebb voltam, mindig loptam egyet a virágboltból, ami a teszkóban van. bár mondjuk egyszer kíváncsiságból lenyeltem, lehet, hogy mégsem jó ötlet.


de nagyon szépek tudnak lenni azok a pozsgások, amiket hable linkelt.

2013. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" loptam egyet a virágboltból"

:DD ez tetszett, lehet már nagyon fáradt vagyok.

2013. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát be se kellett menni, csak ott volt előtte. és hazavittem, átraktam egy pet-palackba, és az volt a háziállatom. :F
2013. okt. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, tetszik a zselés golyós ötlet is. Mindenképp növény kerül bele,ez már biztos. Akváiumunk már van egy nagy, szóval nem kell több vízi élőlény. :)
2013. nov. 3. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!