Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen az akváriumom közepe?

Milyen az akváriumom közepe?

Figyelt kérdés

Nem fért rá az egész. És ezek csak fotók egymásután.

http://www.youtube.com/watch?v=7p1tUn_UvXw



2013. nov. 1. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:

:)

Ez mennyi ideig tartott?

2013. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyan 4-5 nap lehetett. Napi 3 órán át, 20 percenként 1 fotó. De néha lemerült az aksi. Egyszer el is mozdult a gép, pedig én nem rúgtam arrébb.


A ciano alga ott növekszik a jobb felső kövön, aztán kivettem lekezelni, azért tűnt el egy kő a végén.


Ahogy a 0:10 utáni részen villanykacsolás után nyílnak a cuccok, az csak fél nap. Mostmár tudom hogy néz ki, így akarok csinálni külön a baloldali xeniáról filmet, lassítva, ahogy kinyílik. Az nincs rajta a videón, csak kis része látszik, de szerintem az mozog a legjobban.

2013. nov. 1. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól néz ki! Én még csak most akarom kezdeni a tengeri akváriumot, de ez motiváció. Remélem egyszer nekem is lesz egy ilyen.
2013. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Azt kéne valahogy megoldanunk hogy rá lehessen kötni a gépet egy adapterre, és akkor nem merülne le.

Vagy mivel szokták ezt felvenni? Webkamerával? Mert én akarok olyat is, hogy mondjuk egy édesvizi növény ahogy növekszik, meg ilyenek.

2013. nov. 1. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egyszerű webcam-mal sokkal rosszabb lenne a képminőség, mint egy dslr géppel.

Gondolom jó lenne egy csere aksi.

Azokhoz valamelyikhez szokott lenni autós töltő, így aközben tudnád tölteni, míg a másik a gépben van.

2013. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
naja, igaz
2013. nov. 1. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula nagyon tetszik.
2013. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csinálunk még egy filmet. Lekapcsoltam a lámpát. Megvárom míg becsukódik a xenia, aztán felkapcsolom és 3 órán át fogunk fotózni. Fél percenként lesz egy kép, azt berakom 20 frame/sec-be, akkor 18 másodperces lesz a film.


Az se lesz hosszabb mint ez, de legalább folyamatos lesz. Remélem nem merül le közben az akku.

2013. nov. 1. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!