Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Amandalazac és endler vagy...

Amandalazac és endler vagy sima guppi tartható együtt, azonos körülmények között egy 40 literes akváriumban? Esetleg egy dánió is?

Figyelt kérdés
Mármint most ne a számukat nézzük! Legyenek mondjuk összesen hatan! Pl. mindegyikből kettő. De. Azonos körülmények között tarthatóak-e, és ha igen, kb. melyek ezek? Megtűrik egymást? Milyen neműeket rakhatok össze? Védik a területüket? Etethetők-e ugyanolyan kajával, ha igen, kb. milyennel, milyenekkel? Milyen mennyiségű, sűrűségű növényzetet igényelnek? Fontos: kezdő vagyok, szóval nem biztos, hogy nagyon tudom javítgatni a vízminőséget, pl. lágyítás, savasság... tehát olyan kéne, amelyik nem igényes, és kisebb-nagyobb ingadozásokat is képes elviselni, főleg, mert ez egy 40 literes akvárium, ami nem pont stabil.
2013. nov. 1. 11:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kösz, bocs, párhuzamosan kezelek 30 kérdést felváltva magyarul, angolul és németül, és néha elfelejtem, mi hol volt...és hogy volt-e...
2013. nov. 1. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!