Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat rakhatok az...

Milyen halakat rakhatok az akváriumba még? Betta mehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Előre is bocsánat a helyesírási hibákét, telefonon vagyok.

Nos, az akvàrium 72liter

A szűrő tetratex ex 700 azthiszem a fűtö 28 C"on van

Van az akiban

5 amanda (9 volt):(

És valahogy belekerült két galaxy

Max 4 amano

Elvétve max 1-2 sakura

Es rohadt sok növény


Szeretnék bele venni halakat. Olyan halakat amik nem halnak meg rögtön, ha egy egy vizcsere kimarad, sajnos van hogy nincs rá időm a suli miatt :/

Szeretnek bele egy bettat, mert birom őket , olyanok mint 1 kutya

Volt mar 1x betta benne, csak nem szerette az aramlast mert még olyan esőztető cucc volt benne es fujta szegenyt a viz, aztan megbetegedett mert az uj halak behoztak uszórothadást es a csodalatos medic kepessegeimnek köszönhetoen sikerült kinyirnom a metilenlekkel majdnem mindet... Szerencsére ezek a gondok mostanra megoldódtak, es már van 1 kis időm vizcserere minden heten


Milyen halakat vehetek?



2013. nov. 2. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Bettát lehet nekem mindig van. A lényeg ne kifejlett hanem növendék sőt kicsi legyen akkor ott nő fel és nem bántja a többi halat. Ez az én tapasztalatom. És szerintem párdarab pontylazacot tehetsz közéjük pl: Áttetsző pontylazac, de itt szét is lehet nézni : [link]
2013. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!