Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó ez az akvárium bettának? (Kép)

Jó ez az akvárium bettának? (Kép)

Figyelt kérdés

Bocsánat a híbakért, telefonrol vagyok.

[link]

Remélem működik a link.

Naszoval az akvárium 72liter, a szűrésem tetratec ex 700, 28 C van...

Ennek elvileg jónak kell lennie.

Volt már bettám, ezt irtam egy másik kérdésbe, es mondtam hogy lebetegedett... Azt nem emlitettem hogy zavarta hogy latja magát az uvegen....azt irtatok hogy tul nagy a tér, es hogy a novenyek alacsonyak. Azota lecsereltem a novenyeket, és megprobaltam csokkenteni a sodrast. Nem tudom hogy akkor másnál nem is tükrozódik az üveg?

Vagy hogy csinálják? Vagy ez csak az én bettámat zavarta?

Ebbe az akiba veheteek bettát? Nem fog meghalni?

Köszönom, 14f



2013. nov. 3. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó mondjuk 1 hímnek és 3-4 nősténynek. Örülök, hogy 14 évesen ennyire törődsz a halak igényeivel.
2013. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jó! Nekem nagyon tetszik!
2013. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 izomszörp ***** válasza:

Szerintem teljesen megfelel az igényüknek :)


Szépen megcsináltad, szeretik a sok bújóhelyet.

Ha a vízminőség is megfelelő és rendesen bejártattad az akváriumot nem lehet probléma.

Vízhőfok megfelelő!

2013. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nagyon szép akvárium, tökéletes nekik! Én csak egy bettát tartanék, mert nagyon rossz élményeim vannak arról, mikor többen voltak. Egy fiú volt sokáig csak és nagyon jól érezte magát, mikor vettem egy lányt minden tönkrement :( A fiú kergette és egy reggel arra ébredtem, hogy a lány eszeveszetten rángatja a halacskámat bosszúból.. Félholtra verte és hiába foglalkoztam velük sokat és tettem őket külön, egy azóta is számomra ismeretlen betegségben mindketten elpusztultak, megfertőzve egymást. Nagyon rossz volt ez nekem és úgy döntöttem, egy időre felhagyok a halakkal. Csak azért írtam ezt le neked, hogy lásd, ilyen is lehet, de nem feltétlenül fog történni hasonló veled. Valószínüleg én rontottam el valamit.
2013. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért verekedtek, mert valószínűleg kis helyen tartottad.
2013. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 csejani ***** válasza:
A jobb alsó sarokban az a piros folt egy RC garni? Ha az a betta valószínűleg vadászni fog rájuk! Egyébként nagyon szép aksi gratula hozzá! Csak még annyi hogy ha jól látom nincs semmilyen teteje az aksinak a betta pedig labirint kopoltyús feljár a felszínre levegőért így könnyen megfázhat és elpusztulhat. Egy üveglap jó lenne az aksi tetejére.
2013. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó egy bettának viszont én sem tennék nöstényt a him mellé mert ismerösömnek 60literbe is ugyanugy szétverte mint nálam 40be.
2013. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 izomszörp ***** válasza:

Viszont ha fiatal hímet és fiatal nőstényeket vennél, úgy működhet a dolog mert együtt nőnének fel.

Nálunk működött, a lányok nagyrészt egymással voltak elfoglalva, kialakult náluk a hierarchia. A hímet elfogadták, és mindig ő rakott rendet ha már nagyon nem bírtak magukkal. Szóval jól elvoltak egymással :)

Nem voltak vérre menő harcok!

És egy pár dolgot megcáfoltak amire azt mondták hogy ez bettáknál nem lehetséges.

És számít hogy milyen harcoshalat veszel.

Ha mégis csak hím lesz benne, kánaán lesz neki :)

2013. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem "töketlen" bettám van, egyedül a szunyoglárvára veszélyes:D
2013. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nos, igen, az egy garni, sakura, de csak az az egyetlen van az is jó kövér, fele akkora mint a betta :D az aki " elvileg " mar félg be van telepit e, van benne 5 amanda, két galaxy es meg három valami urántápozott mutáns amano, mert vannak kb akkorak mint a betta! En nem tudom miert nőttek ekkorara :d

Hát mint látjátok az aki "tele van élettel", ezért szeretnék 1 bettát :D

2013. nov. 3. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!