Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valami ötletetek DIY...

Pendulum92 kérdése:

Van valami ötletetek DIY automata táp és carbo adagolóhoz?

Figyelt kérdés

Eddig egy ilyenem van hozzá: [link]


Ezzel egy hétre előre tudom programozni, ez abból jó, hogy hétközben nem vagyok otthon.(Édesanyámra meg lutri dolog ilyeneket bízni)


Valami kivitelezési ötlet?


2013. nov. 4. 20:37
 1/5 gas72 ***** válasza:

kicsit furcsa, de nagyon kreatív :D

http://www.youtube.com/watch?v=CgfZN8JOuxo

2013. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, ötletes, de nekem úgy kéne, hogy az időkapcsoló tárcsájára ragasztok egy kör alakú lapot, és úgy kéne egyben megoldani a 2 dolgot.
2013. nov. 4. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az akvaristán van egy blog etetőről ugyan ezten az elven azt kéne továbbfejlesztened hogy biztosan ne tudjon a kellő idő előtt kifolyni keresd meg killer81 blogjai között állati jó csak nem tudom folyékonyat hogy tudnál vele adagolni egyébként szerintem anyukád is be tud önteni mittudomén 1mlt ha teszel oda egy mérőpoharat húzol rá egy vonalat hogy eddig töltse.Ha én meg tudtam értetni nagyanyámmal hogy m,ennyit adjon enni te neked is sikerülni fog:)
2013. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kaját meg kipakolásztam kis edénykékbe persze fagyasztottat nem lehet :)
2013. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, killer81 blogját ismerem, személyesen neki is feltettem a kérdést már, hátha tud valamit :D


Édesanyám pedig érti, mit kéne csinálni, de ha egyszerűen nem ér rá, vagy lusta, szimplán nem csinálja meg. Ezt pedig minden nap szabályosan kéne, úgy a legoptimálisabb.


Már csak egy jó ötlet és kivitelezés kéne, én is ezen a forgótárcsás etető típuson agyalok.

2013. nov. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!