Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen garnélát, rákot lehet...

Milyen garnélát, rákot lehet tenni akváriumba halak közé?

Figyelt kérdés

szeretnék venni az akváriumba pár garnélát csak nem tudom milyet szabad

van az akváriumomban 2 black molly 2 xifó 3neon törpe szívóharcsa anci 2 öves díszcsík 1-pici stendhal zöld zebradánió ennyi köszönöm a segítséget előre is!!


2013. nov. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevüket pontosan, de ahova járok szupi kereskedésbe ott láttam többször már kis apró rákocskákat. Nekem még tetszenek a karmos békák is, kis aprók, nem tudom ismered e őket. A neonhalak többen érzik jól magukat, amikor nekem volt akváriumom akkor 6-7 neon lakott ott, elvoltak.
2013. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán sepregető garnit. A többi nem nő meg nagyra és megennék a halak. Még ez is kérdéses.
2013. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csejani ***** válasza:
Sepregető vagy Amano garnéla jöhet csak szóba de az öves díszcsík még lehet hogy őket is kiirtaná!
2013. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A halösszeállításod is borzasztó, nem kell oda még garnéla is... Neont 10 darabot tartunk minimum, ahogy zebradániót is (ilyen zöld génkezeltet amúgy se etikus tartani...). Törpe szívóharcsából is 4 a minimum. A stendhal és a botia 300 literbe valók. Mekkora az akvárium és milyen a szűrés?
2013. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg törpe tarisznyarákot?
2013. nov. 5. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor inkább narancs törperákot
2013. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bettát lehet összetenni sepregető garnival?
2013. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nem hiszem hogy a bettát érdekelné. A sepregetőnek nincs ollója, bántani nem tudná.
2013. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!