Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumi halat ajánlot...

Milyen akváriumi halat ajánlotok h szaporítsak hobbiból?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Galaxy dánió. Vagy valami ritka lágyvizes nano halat.
2013. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neonhal betta dánió valami ritka elevenszülő.
2013. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem a guppik szaporodtak. Biztosítottam nekik egy jó környezetet és tették a dolgukat ha jól érzik magukat előbb utóbb szaporodnak.
2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak a guppik nem fognak kelleni senkinek, mert szinte mindenkinél szaporodnak.
2013. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Platypus ***** válasza:

Én is a guppit ajánlom egy kezdőnek. Ha valaki tudatosan vesz jó minőségű, összeillő tenyészpárt, akkor az utódok is jó minőségűek maradnak. Nem fognak sokért elkelni, de fix kereslet van rá, és minimális odafigyeléssel sikerélménye lehet az embernek.

Az átlagos háztáji guppi keverék, sokkal visszafogottabban néz ki, mint a bolti halak, ezért nem kell senkinek. Ha sikerül legalább a bolti minőséget hozni, akkor lesz rá kereslet. Ez pedig leginkább azon múlik, hogy sikerül-e a hímhez illő nőstényt találni.

2013. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én halfmoon bettákat tenyésztek hobbiból már kerestem rajtuk vagy 100ezret suli melett
2013. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért a guppikat szerintem nehezebb olyanra csinálni hogy eladható legyen mint egy pár darab neont belecsapni egy pár literes lágyvizes aksiba nem kezdőnek való a guppi mert kezdő nem tud szerintem szépet csinálni.Utolsó hogy a francba kerestél 100ezret?
2013. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Platypus ***** válasza:
A guppik szépsége nagyon egyszerűen fenntartható. Épp csak tenyészpárt kell venni valamelyik börzén. A vonaltenyésztett guppik utódai között alig van eltérés, mind hozni fogja nagyjából azt, amit a szülei. És egyébként a bolti guppik szebbik része is ilyen, csak gondosan összekeverik a nőstényeket, hogy ne tudd tisztán szaporítani őket. De ha egyszer megvannak az összeillő párok, a puszta sokszorosítás bármelyik kezdőnek is megy, aki képes egy egészséges vízminőséget fenntartani.
2013. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pesten laksz vagy közelbe akkor bemehetsz terraplazara ott vehetsz guppi párt szoktak facen lenni nagyon szép guppik onnan.
2013. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ahogy mások is írták, Guppyból Dunát lehet rekeszteni, de ha most kezded a dolgot akkor érdemes azzal kezdened. Ha vállalkozó kedvű vagy, akkor próbálkozzál vitorláshallal. Nem egyszerű, de abban talán van valamennyi pénz is.
2013. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!