Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kezd bebarnulni a...

Miért kezd bebarnulni a növényem az akváriumba?

Figyelt kérdés
nem tudom milyen fajta mert nem boltban vetem hanem tóból hoztam ide és jó ideig teljesen megvlt még vagy 3 centi teljesen friss hajtást is hozott most meg a régebbi levélkék elkezdenek a végüktől befelé barnulni mét röbb mint a felét levágtam mert elbarnullt mi lehet a baja? nem tápozok meg semmi mert elég kicsi az akvárium és csak jávai mohák vannak még mellette de annak semmi baja szépen megvannak még mindig szoval nem tudom mi a baja de hát ugyis ki kell dobnom majd mert teljesen be fog barnulni azért megpróbálom lefényképeznni! : [link] [link] esetleg tápanyaghiánya van?? de ha igen akkor a gömbmohán mért nem látszik semmi??
2013. nov. 7. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
kevés neki a fény
2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tényleg?? pedig hát reggeltől kb 4 óráig folyamatos természetes napsütést kapnak....... világítás van de az semmit sem ér a növények számára za csak azért van h este amior má aötét van a szobába lehetten látni az akváriumba (de pl a képen most be van kapcsolva)
2013. nov. 7. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A természetes fény oldalról süti őket, tehát az intenzitása nagyban csökken a szög kicsinyítésével... És égjen a lámpa mindig, a halak számára értelmezhetetlen az oldalról jövő fény...
2013. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!