Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó lesz az összeállítás?

Jó lesz az összeállítás?

Figyelt kérdés

112 literes (80x35x40)akváriumot szeretnék abba 10kg kvarchomokot.

A fűtő ez lenne : [link]

A szűrő: [link]

Alátét is van egy polifoam 80x35

4 vitorláshalat, 2 nőstény ancit, szeretnék bele.Milyen nővényeket ajánlotok a halakat figyelembe véve?

Ez az összeállítás jó?



2013. nov. 10. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A vitorlásokat felejtsd el ekkorába, főleg 4-et. Ancik mehetnek. Vitorlás helyett kékgurámit tehetsz ami nagyobb testű.
2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bamboochatheone ***** válasza:
A vitorlásoknak kicsi ez a hely. A szűrő is határeset. Valami csapathalat nézz inkább esetleg egy pár gurámit.
2013. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja meg a világítás.Azt nekem drága.Valami egyszerűbb kellene ami mellesleg olcsó.Nagyon olcsó.
2013. nov. 10. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:

A gömbmoha lámpa nélkül is megmarad.


1 fénycső alatt meg pl anubias, hólyagos vizikehely, microsorum.

2013. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oldalakon olvastam , hogy vitorlásnak minimum 100 ez meg 112. de oké nem lesz mert nem akarom hogy nekik rossz legyen, figyelembe veszem az ő érdeküket.De gurámim volt egy kisebb akváriumba és ebbe a nagyba nem akarok.(Aranyhal nem mert kicsi az aki,Neon talán 6db,1db betta hím, és még?Kicsiket nem tudok ha akarnák se mert a boltba nincs.Elevenszülőknek ott a 70 literes.Különleges halakat ne írjatok mert a boltba nincs.Csak a legalapabbak.
2013. nov. 10. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy ledes fénycsövet vettem 5 ezerért az Atlantiszban.

A 112 literes akvárium hátsó oldalára ragasztottam celluxxal :) Növény nem sok van, csak egy kevés gömbmoha.

[link]

Asszem csak 5 Watt mindössze, de a villanyszámlát nem növeli nekem.

2013. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a tetején megmarad az az egy szál hínár. Érdekes mód. Volt egy másik szál ami elbarnult, de egy van ami még bírja.
2013. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Xifónak, mollinak amúgy is kell ennyi ha az elevenszülőket rájuk érted. Neonból minimum 10-et tarts, igénylik a csapatot. Sziámi is mehet, de akkor hosszú úszójú halakat ne tegyél mellé.
2013. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vitorlásoknak kicsi
2013. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!