Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miz esznek a törpe páncéloshar...

Miz esznek a törpe páncélosharcsák?

Figyelt kérdés

Van egy törpe páncélosharcsám,ami nagyon kapkodva keresi az ételt az aljzaton. De azt mondták, hogy a lemerülő halkajákat is megszokták enni, csak azt nekem a dánióim szinte mindd megeszik.

Szombaton vettem, és tudom hogy csapathal, csak most először van nekem ilyen, szóval ez csak próba, aztán majd veszek hozzá.


Lenne egy másik kérdésem, hogy pénteken vettem egy hím zebradániót, és egy nőstény zebrát, ami lila színű.Nagyon jól érezték magukat, az "árral" szemben, tudom ez is csapathal, de kergetőztek, és egymással forogtak.Szombaton vettem még három halat(az egyik a törpe páncélos volt), tehát még 2 dániót, egy nagyon nagy zebra hímet(úgy van 4-4,5 cm!!), és egy pinkes, narancssárgás pink dániót.

És a két nőstény, meg az a nagy hím nagyon jól érzik magukat, az a kicsi(akit előszőr vettem) meg többet van egyedül, mint csapatban.

Miért van ez?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 12. 06:44
 1/8 Gryphon ***** válasza:
Mindenevő, kedveli a grindal férget, tubifexet.
2013. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gryphon ***** válasza:
Egyébként a törpe páncélosharcsa rajhal. Érdemes többet venni, hogy jól érezze magát. Szórj több kaját...
2013. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Másodiknak: Igen, tudom hogy rajhal, csak még sosem volt ilyen fajta halam, ezért csak egyet vettem,később fokozatosan veszek hozzá.

Amúgy normális hogy 590,- darabja?

Szerintem drága...

2013. nov. 16. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ITT SOK MINDENT MEGTALÁLSZ :)

2013. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
párban tartsd őket.egyedül nem érzi jol magát
2013. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
690-ért nagyon sok. Pesten tudok kékpajzsosat 180-ért.
2013. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis 250-ért, ha tizet veszel akkor 180.
2013. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan nem is létezik.
2013. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!