Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Greenaqua oldalán el lehet...

Greenaqua oldalán el lehet kicsit csalni a szülinapomat a 1000ga pontért?

Figyelt kérdés
Egyébként növényt többi cuccal is küldenek vagy azt külön kell venni csak növényeket?Csak azért mert van külön növényvásárlás menüjük is .
2013. nov. 17. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a törékeny lámpát és a táptalajt meg általános talajt meg sok apróságot egybe hoznak avgy törékenyet külön?
2013. nov. 17. 17:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem el lehet csalni, de nem sok értelme van, ha növényes akváriumban gondolkodsz. Egyrészt úgy is rendelsz még tőlük, másrészt az az ezres elhanyagolható tétel egy rendelésnél.. :D

A csomagolástól meg ne félj, nagyon profin csomagolnak, ilyen hungarocell szerű "s" alakú kis biszbaszokat szórnak a dobozba, meg ilyen tenyérnyi nejlonbubikkal töltik ki az üres részeket. A növényt is becsomagolják a többi cumó mellé!

2013. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi igen, ezen végülis én is gondolkodtam ha már otthagyok jó pár tízezret m1 az az ezer ft :D
2013. nov. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!