Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma egész nap nem volt áram az...

Cecília 39 kérdése:

Ma egész nap nem volt áram az utcánkban és elpusztult a kis fiam kedvenc terhes hala :- ( Holnap sem lesz áram. Mit tegyek? Azóta sír a fiam.

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 17:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Boltban vettem őket és az eladó állította össze,miből mennyi vegyek..Akkor veszek nagyobb akváriumot :-( ,de nem akarok megválni tőlük
2013. nov. 19. 18:30
 12/19 reptoid ***** válasza:
100%

Eladóra kevés kivételtől eltekintve ne hallgass. Neki az az érdeke, hogy eladjon neked minél több halat, amik ha nem is egyből - akkor túl hamar elmenne tőle a kedved -, de középtávon elpusztuljanak pl a túltelepítés miatt. Így van időd megszeretni is a halakat, de visszajáró vendég is leszel nála halak terén.

Szándd rá az időt, tervezd meg, aztán akkor több öröm lesz benne, és olcsóbb is lesz hosszútávon.

2013. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,megszerettem őket...és tényleg,hülyeséget csináltam,hogy rá hallgattam :-( Kicsit csökkentem a létszámukat.Köszönöm
2013. nov. 19. 20:11
 14/19 Pendulum92 ***** válasza:
Így látatlanban azt mondom, hogy fejlessz a biológiai szűrésen is, akkor még kevesebb hal fog elpusztulni.
2013. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ezt,hogy érted?
2013. nov. 19. 21:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Külsö szürö. Lehet venni és csinálni is. A házi olcsóbb, a boltiak 20000 körül kezdödnek.
2013. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Pendulum92 ***** válasza:
Sok hal = sok ammónia = mérgezés. Az ammóniát a nitrifikáló baktériumok közömbösítik, ezek élnek a szűrőben. Csak ugye felület kell nekik, ami a belső szűrőkben elég kevés van.
2013. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm az infót..
2013. nov. 21. 12:02
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, ha ez OFF-nak számít, de 50 literesbe mehet akár 30 hal is!

De azért muszáj minden hónapba felét "leszivarozni" a víznek egy gumicsővel!



Kérdező, te mennyi időközönként szoktál a jószágoknál takarítani? NEM KÖTEKEDÉSBŐL KÉRDEZEM!

2017. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!