Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek egy nagy befőtes...

Szerintetek egy nagy befőtes üvegben úgy 10 literes lehet. Nekem van benne 5db. vörös neonhal, egy garnéla rák és egy csík hal ezek elélnek eggyütt vagy még vegyek neonhalat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Akváriumot vegyél felszereléssel,mert így nem elélnek hanem ELVEGETÁLNAK!
2009. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az előttem szólónak! Ilyenben összesen 0 db hal él meg!
2009. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Minek neked még több ha?

A meglévőknek sem biztosítassz megfelelő életkörülményeket.

2009. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

20:30-as vagyok.

10 literes befőttes üveg nincsen. 5 literes a legnagyobb egyébként, amiről tudok.

2009. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom, milyen emberek vannak, azonnal vidd vissza őket ahonnan szerezted, és olvass minéll több akvarisztikás könyvet. Aztán vissza térhetünk.
2009. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
A befőttes üveget,max ivadéknevelőnek lehet használni egy ideig, szükséghelyzetben, ha nincs nevelőmedencénk.Vegyél egy normális akváriumot,felszereléssel.Ne kínozd az állatokat!
2009. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem tudsz megfelelő életkörülményeket biztosítani a halaknak, add vissza őket vagy ajándékozd el! Borzalom, hogy így tartod őket!!! Nem való neked hal!!!
2009. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!