Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most még egyszer neki futok!...

Most még egyszer neki futok! Nekem van egy 5-10 literes befőtes üvegem amiben van minden kavics, növény, vízszűrő és levegő porlasztó is. És vann benne egy garnéla 5db neon hal és egy csík hal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés lényege?Mert amit leirtál arra nem éppen illik az a kérdés hogy mit tegyek.Ird le hog ymit akarsz utána segitünk.
2009. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vegyél egy akváriumot, vagy ajándékozd el a halaidat.
2009. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondd már el nekem h., h., tapad fel az üvegre a szűrő?!

Am meg Kamuzol mert azt sem tudod mit írsz.

És az előző kérdésedre is azt írtam, h., inkább biztosíts normális körülményeket. Egy 15-20 literes akvárium nem kerül sokba. Sokan kidobálnak meg ingyen odaadnak ekkora akváriumokat! Nézz körül a NET-en!

2009. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szegény halak egy 5 literes üvegben :(

Ha nem tudsz megfelelő körülményeket biztosítani az állataidnak minek veszed meg őket?

2009. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép kis állatkínzás, gratulálni tudok csak. Jó, hogy nem pohárba vannak szerencsétlenek. Egy 20-25 literes akvárium egyáltalán nem drága, főleg használtan.
2009. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,miért kezd halazni az akinek drága?Nem hiszem hogy valaki befogad,megvesz egy kutyát és nem eteti mert drága...Akinek drága,és még is volt olyan h... hogy vegyen halakat,az ajándékozza el pl az akvarista.hu n...
2009. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Vegyél egy normális méretű akváriumot és nem lesz problémád. Ha nincs rá pénzed add el a halaidat. (Amúgy meg hülye a kérdés. Nem sok értelme van.)
2009. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Az első kérdésedre is, normális válaszokat kaptál.Arról nem mi tehetünk, hogy nem tudod felfogni a lényeget és arról sem, hogy nem tudsz megfogalmazni egy kérdést. Ne tarts így halakat! Ennél érthetőbben, nem tudom leírni.SN.
2009. nov. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!