Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csak guppis akváriumomba...

Csak guppis akváriumomba benne hagyhatom e az újszülötteket, vagy rakjam őket külön? Ma születtek kicsinyek, de csak 2db-ot találtam,2 hím 8 nőstény van benne, sűrű növényzet! Lehet hogy beszívta őket a szűrő, +volt aki eledelként végezte?

Figyelt kérdés

#akvárium #guppi #e az #újszülötteket?
2013. dec. 5. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínű megették már őket, ha megakarod tartani azt az utolsó két kis guppyt akkor vedd ki őket a közös akváriumból.
2013. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Őket már külön raktam,mihelyt észre vettem! Pedig naponta többször is figyeltem hogy nincsenek e kicsinyek,,,gyorsak voltak a felnőttek! Véleményetek szerint ezentúl mit csináljak hogy ne végezzék a kicsinyek eledelként? Sajnos én nem tudom megállapítani hogy mikor akar szűlni a nőstény! 25L-es akiba raktam a piciket! Nekik kell aljzat,levegőztető, növény? Elnézést de még soha nem születtek nálam kicsinyek, és nem értek hozzá! Nem szeretném őket tenyészteni,de megölni,megetetni a nagyokkal sem, inkább fölnevelem ( ha tudom) és el ajándékozom!
2013. dec. 5. 12:07
 3/14 A kérdező kommentje:
Azóta találtam még egyet!
2013. dec. 5. 14:04
 4/14 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb, ha a nagyok eszik meg őket. Nincs annyi ember az országban, hogy az összes akvaristánál született kis guppinak jó helye legyen. Az sem jobb az eledelként végzésként, ha pár hetet/hónapot egy alulszűrt, 20 literes akváriumba kelljen végigszenvedniük. Ajándékba sem kell nagyon senkinek, mert mindenkinél százszámra születnek...
2013. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor bízzam az egészet a természetre?
2013. dec. 5. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Amennyi neked kell szedd ki a többit igen mert ha felneveled se lesz nekik sokkal jobb mert lesznek ezren.
2013. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor így fogok tenni! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Még annyit hogy,akkor ez a három darab megmarad( ha megmarad) nekik kell külön levegőztető, szűrő,növény?
2013. dec. 5. 17:47
 8/14 Pendulum92 ***** válasza:
Én tennék a főakváriumba egy ilyen keretes hálót, vagy egy befőttesüveget összekötve a főakváriummal. 3 db ért nem üzemelnék be még egy akváriumot.
2013. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Keretes háló nem jött be! 2db valahogy ki fért pedig ennél sűrűbb háló nem létezik :D vagy hová lettek nem tudom! A befőttes üveges történet ok,annak az 1db nak! De úgyis fognak most már folyamatosan"szűlni"! Nem tudom mit csináljak! Hagyom az egészet a fenébe, amelyik megmarad az megérdemli,az életre való, amelyik nem,az meg így járt! Csak az a baj hogy ezt most csak hírtelen mérgemben írom,reggelre már másképp fogom látni a dolgokat! Sajnálom őket az az igazság! Nem ők kérték hogy a világra jöjjenek!
2013. dec. 5. 20:28
 10/14 Pendulum92 ***** válasza:
Te tudod, de az tuti hogy többet szenvednek, hogy ha életben hagyod őket. A természetben is így zajlik.
2013. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!