Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány nap múlva köptessem ki a...

Madacsimate kérdése:

Hány nap múlva köptessem ki a hongi sügéremmel a kishalakat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ma!
2013. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normális választ aggyál mááá!!!
2013. dec. 5. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:

14.nap környékén [link]


Ő a 14-15 napon csinálta http://www.youtube.com/watch?v=sb-EVZawtrc

2013. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 YourDestiny ***** válasza:
Én a harmadik hét környékén szoktam javasolni. Fajtól függően 20-25 nap a forgatás időtartama. Legutóbb a Red Topomat valahol 20 nap környékén különítettem el egy karantén akváriumba, éjszaka szépen ki is engedte őket. Ha nem az első forgatás, akkor elvileg több lesz neki, érdemes elkülöníteni korábban. Ha mindenképpen mesterségesen szeretnéd elvenni tőle, valamikor a 16. nap után javaslom.
2013. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sügereket így kell szaporítani? Fúha, ez nekem nagyon új... bocs az offért :)
2013. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
YourDestiny: Ez a második forgatása.Az elsőt egy nap vagy kettő után egy az egybe lenyelte.Második forgatással hány kishalat szokott ki forgatni??
2013. dec. 7. 10:24
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Változó. A lenyelés lehet stressz okozta dolog, ha a legkevésbé sem érezte biztonságosnak a környezetet. Lehet viszont más oka, egyes példányok sajnos nem jó szülők, aminek lehet akár genetikai oka. Ha ilyen helyzet állna fenn, az ilyen egyeddel nincs értelme foglalkozni.
2013. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Persze még mielőtt megijednél, vannak esetek, amikor az első forgatás alkalmával lenyelik a kishalakat, a későbbiekben viszont nem jellemzőek problémák.
2013. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
YourDestiny: Azt kérdezném még meg hogy a hal szájában hányadik napon fog már ikra helyett kishal lenni a szájába??
2013. dec. 8. 19:13
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Fajtól függően 8-10 nap a lárvaállapot.
2013. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!