Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet e guppikkal együtt...

Lehet e guppikkal együtt plattikat is tartani? Úgy hogy közben szaporítani szeretném a guppikat!

Figyelt kérdés
3db hím és 7db nőstény guppi,ill 1db hím és 2db platti van egy 60L-es aksiban!
2013. dec. 9. 11:15
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:
Tartani lehet, de szaporítani nehéz lesz ha nem veszed ki a kicsiket.
2013. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem! Csak nem sok ennyi nőstény? Minden órába figyelem,de tegnapelőtt 3db kicsit,ma meg 2db-ot találtam,,amit észre veszek azt ki is veszem,de hogy csináljam hogy ne csak,,2-3 db szülessen egy héten? Ill maradjon meg,nem fekhetek a nap 24 órájában az aksi mellett :D a nőstényeket külön rakni meg nincs lehetőségem,bár akkor se lennék beljebb,őket se tudnám figyelni non stop!
2013. dec. 9. 12:01
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:
A hím-nőstény arány jó, de mit fogsz te kezdeni ennyi kishalla? 60 liter nem bír el túl sokat.
2013. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van még egy 500, egy 300, és egy 72L-es is! Úgyhogy hely van bőven! Csak miért van az hogy 2-3db kishal van egyszerre?
2013. dec. 9. 12:50
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:

A felnőtt halak levadásszák őket.


Kéne egy szülőakvárium, amiben egy ráccsal el van választva egy rész, ahova tudnak menekülni a kishalak, vagy jávai mohával van kibélelve kb az egész. Úgy nem kell figyelni nonstop, csak kivenni az anyaállatot.

2013. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az egész akvárium dugig van növénnyel meg bújókákkal! Jávai moha is van benne rendesen! Most akkor a kicsinyeket kell kiszedni vagy az anyákat? Gondolom a kicsinyeket,,nem tudom hogy mikor van az hogy szűlni fog a nőstény, tudom"nagyon nagy a hasa,fekete a hasa vége"de mindíg nagy mindegyiknek, és mindíg fekete,,áá magas ez nekem,rá bízom a véletlenre, amit észre veszek,kicsiket azokat kiszedem,,a többi meg,,,áá tiszta ideg vagyok, nem tudom mit csináljak.
2013. dec. 9. 13:42
 7/9 Pendulum92 ***** válasza:
Hát szerintem nem éri meg a bajlódást... Szerintem vedd ki amit észreveszel és kész.
2013. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, az lesz! Nem bajlódok én, így csináljam,úgy rakjam, így tegyem, vegyem,,áá! Azért köszi hogy válaszolgattál!
2013. dec. 9. 13:56
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:
nm.
2013. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!