Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal mellé milyen...

Sziámi harcoshal mellé milyen halat lehet tenni? Esetleg garnéla rákot lehetne?

Figyelt kérdés

régen volt sziámim, csak most egy ideje nem volt halam de a réginek a neve: Szivárvány úr volt.

Ez az akvárium elég nagy vagy vegyek nagyobbat?

[link]

inkább kezdő halasnak mondom magamat. Szóval milyen halat ajánlotok még? (a halamim még amúgy sosem szaporodtak)



2013. dec. 14. 18:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és még: a nőstényt és hímet sem lehet eggyütt tartani?
2013. dec. 14. 18:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Nállunk régebben volt 2 sziámi harcos hal de pár hét alatt elpusztultak. Külön akváriumba voltak és egyedül mindkettő és úgy is mentek volna egymásnak h az akváriumok egymás mellett voltak. Nekünk a kisállat eladó azt mondta hogy ne rakjunk más vagy ugyan olyan fajtájú/nemű halat. Nem igényes halak kicsi akváriumba is elvannak.
2013. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények között semmiképpen ne tartsál mellette nőstényt, sőt semmilyen más halat se.

Telepíts növényeket az akváriumba! Jó bőven!!!

Ha alkalmatlan rá az aljzat, (mert amúgy kb az) akkor rakd tele műnövénnyel, amik felérnek a felszínig.

Giccses, de legalább stresszoldásnak jobb a semminél.

Ha teleraktad zölddel, és búvóhellyel, akkor lehet beszélgetni további lakókról.

De ahhoz tudni kell, hány literes az akvárium.

Ehhez mérd le mindhárom élét, szorozd össze, oszd el 1000-rel.

Garnélákból esetleg néhány amano jöhet szóba.

2013. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úristen! Ez iszonyatos!Nettó állatkínzás ilyen körülmények között halat tartani.
2013. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

FIGYELEM!

most csak ezt a fényképet tettem föl! ez a hal mér rég elpusztult 2 évet élt! a kép CSAK az akvárium mérete miatt van fent!!!

2013. dec. 14. 21:10
 6/12 A kérdező kommentje:
de hát tessék : [link] volt ott növény is. ez a kép a betta után volt
2013. dec. 14. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Szörnyű, priviben válaszoltam a leveledre.

Nem értem meg, hogy miért nem olvastok utána, hogy a halaitoknak mi a minimum literszám, amely a minimum a tartásához. SZívfacsaróak ezek a képek. Még a betta is normálisabb körülményeket érdemel.

2013. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
EZEK a halak már NINCSENEK MEG! most szeretnék egy ÚJ NORMÁLIS akváriumot! EZZEL CSAK, azt akartam kérdezni hogy ekkora méret jó-e !!! Most egyetlen halam SINCS!!!
2013. dec. 15. 11:08
 9/12 A kérdező kommentje:

mellesleg ILYESMI ÚJ!! akváriumot szeretnék:

[link]

2013. dec. 15. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Én guppi ajánlanék neked. Az szép is cuki is szaporodik is eggyütt is elvannak.
2013. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!