Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » ATMAN AT-3338 vagy Tetratec...

ATMAN AT-3338 vagy Tetratec EX 1200?

Figyelt kérdés
200 literes akváriumba lenne, melyik éri meg jobban?
2013. dec. 15. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Tetratec, de egy szűrő nem lesz elég. Akkor már inkább 2 kisebb.
2013. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért tetratec? jobb minőség? csak mert igazából én nem tudok dönteni
2013. dec. 15. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:

A tetratec német szűrő, német precizitás, jó alkatrész ellátottság,csendesek, stb Eheim, JBL, Tetratec Európaszerte kelendőek, a fórumokon is jók a vélemények.

Az Athman meg kinai, ezzel nincs gond csak ott a darabszám a lényeg és nem esnek kétségbe ha egy gyár bezár, kinai márka jön megy. A német gyárak meg működnek és jó pár év múlva is less alkatrész amikor kell.


De amúgy a leg kekecebb növényes oldal 150literes növényeshez ajánlja úgyhogy egy 200 literes társast röhögve elvisz.

2013. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
óó király :D köszi a segítséget, valami hasonló válaszra vártam ami segít a döntésben
2013. dec. 15. 21:36
 5/15 YourDestiny ***** válasza:
Én is a Tetrát vinném, mert nem kínai. Igaz, ma már mindent kínaban gyártanak szinte, de a Tetra nálam eddig nagyon bevált. Az EX1200-nak dög nagy tartálya van, biora egyedül is elviszi a 200 litert a közel 8 literes hasznos térfogatával, ha raksz bele 3-4 liter Siporaxot. Viszont a vízáram nem lesz elég egyedül, de ez egy teljesen normális dolog. Kell mellé egy áramlásgenerátor, legalább.
2013. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
na, már meg is rendeltem a Tetratecet :D köszönöm a segítséget
2013. dec. 16. 16:41
 7/15 YourDestiny ***** válasza:
Egy tanács: a légtelenítő pumpát soha ne használd, inkább szívd meg a gumicsövet, és dugd gyorsan a helyére. Kényelmi funkció, de nem hiányozna nagyon, ha nem lenne. Szerintem több hátránya van, mint előnye, és ez nem csak erre a szűrőre vonatkozik, hanem az összes többire is, amelyik rendelkezik ezzel a kiegészítéssel. A pumpa tömítőgyűrűje szeret szivárogni idővel, és nem csak a fejet, de a pumpa házát is meg kell bontani a cseréjéhez.
2013. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hmm, ezt azért jó tudni, köszi :D
2013. dec. 16. 19:43
 9/15 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, a legfontosabb: gépészeti szilikonzsírt készíts a tömítések hosszútávú megóvásához.
2013. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az mindegy hogy milyen fajta?
2013. dec. 16. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!