Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy búvárfigurát. A...

Cirboja kérdése:

Vettem egy búvárfigurát. A jelenlegi szűrőmhöz nem lehet csatlakoztatni. Van egy régebbi szűrőm, de amint hozzácsatlakoztatom a levegőszívócsövön kinyomja a vizet. Kisebb szűrőt keressek? Esetleg valami más ötlet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A búvárfigurát szerintem légpumpára kell csatlakoztatni, és nem szűrőre.
2013. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosabban szűrő és levegőztető is egyben amim van.Lehet hogy csak légpumpa kell hozzá? Olyan kis teljesítményűt honnan tudnék beszerezni, ami elég csak a búvárnak?
2013. dec. 19. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, itt nagy a kavarodás.


Be tudod linkelni, hogy milyen a szűrőd?


Minden szűrő, levegőztető is egyben, kivétel nélkül.

Viszont a motoros szűrők mindegyike alkalmatlan ilyen búvárhoz.

Ehhez légpumpa kell, és egyáltalán nem kis teljesítményű, hanem egy sima átlagos légpumpa. Ami zúg mint a fene, szóval nem tudom, hogy megéri e ez az egész...

Légpumpát bárhol lehet venni:

[link]


Hogy milyen erős pumpa kell, attól függ, milyen mélyen van a búvár, mekkora vízoszlopon kell átnyomnia a levegőt a gépnek.

2013. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Eheim pick up 160-as van.

Egyébként amint leírtad lehet nem kínlódok vele, hanem marad csak benne úgy ahogy van.Azért köszönöm a segítséget! :)

2013. dec. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!