Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha van egy 128 literes aksim,...

Ha van egy 128 literes aksim, ebbe lenne 2-3-4 vagy nem tudom mennyi anci, és pár díszhal. Azt nem tudom melyikből menni kell!?

Figyelt kérdés
Ebbe mennyi ancit lehetne tenni, hogy ne legyen algás az aksim fala, de persze meg is nőnek, (ezért nem tudom, hogy mennyit) illetve hány hal és mekkora érezné benne jól magát és nem bántanák az ancik a díszhalakat és viszont sem!? Ja és ha mondotok halakat is, mondjátok vagy linkeljétek be, hogy mi az igényük. Előre kössz a válaszokat.
2009. nov. 27. 14:59
 1/6 A kérdező kommentje:
helyesírásilag nem vagyok zseni: "melyikből menni kell", de ez most nem is tartozik ide.:)
2009. nov. 27. 15:01
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartanék aranyhalat más díszhalakkal. Már ha az anci aranyhalat jelent :-) Egyáltalán aranyhalat sem tartanék. Egyszer próbálkoztam vele, de örökké felették a vizinövényeket. Másrészt nagyra megnőnek, és nem mutat jól más halakkal együtt. Algaevőt viszont vennék, ekkora akváriumba kettőt. Ezenkívül szerintem mutatósak, és elég igénytelenek is általában az afrikai sügérfélék (pl.: [link] A gurámik is nagyon szépek (pl.Gyöngygurámi - [link] de elég igényesek. Szerintem össz. 10-14 hal elég lehet.
2009. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Ha természetes fény éri az akváriumot, az nagyon elősegíti a gyors algásodást. Szóval sötétebb helyre tenném, mesterséges megvilágítással

2009. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

anci = ancistrus

Szerintem szinte bármennyit trathatsz, úgyis elfog pár pusztulni. Nekem mondjuk kettő van. Mellette van 15-20 neon- [link] -, 2 hatalmas vitorlás - [link] - meg guppi. meg még jópár másik csak azoknak nemtudoma rendes nevüket

megvannak együtt, az ancik különben sem zavarnak senkit, békés halak és őket is békénhagyja a többi. "csipni" vagymit nem tudnak ugye mert tapadókorongosak szal, innentől sok kárt nem tudnak csinálni.

Sok sikert.

2009. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anci nem aranyhal (legelsőnek) hanem algaevő harcsa!!! 128 nem kicsi, azt már szépen be lehet népesíteni! Szerintem anciból nyugodtan lehet akár 3-4 is, azért nem nőnek olyan rohamosan... Nekem kettő van! Mellé mehetne szerintem is egy csoport (15-20) neon, nekem nagyon tetszenek, meg guppi, molly, sifo pár vitorlás hal stb...
2009. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2009. nov. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!