Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak az akvárium...

Mit csináljak az akvárium régi lakóival?

Figyelt kérdés

Nemsokára fogok kapni egy már évek óta működő akváriumot a lakóival együtt. Nekem nagyon nem kellenek, de nem akarom a wc-n majd lehúzni őket.

Az akvárium 60, de maximum 100 literes (Nem tudom, csak saccolom, kissé italos állapotban néztem meg). Vannak benne guppik meg talán neonok. Ez még nem is lenne olyan nagy baj, de én inkább garnélázni-növényezni akarok. A nagyobb baj a másik két lakóval van. Csak az egyiket sikerült beazonosítani, fekete teleszkópszemű aranyhalként. A másik inkább vmiféle fehér színű koi pontyra hasonlít.

Még kb. 2 hónap, mire átköltöztetjük az akvit, nem hinném, hogy a mostani tulaj keresne nekik másik gazdát, tehát majd rámhárul ez a feladat.

Szerintetek mennyire lesz majd nehéz dolgom? Nagyon szépek, nekem tetszenek, de nem ilyen kicsi akváriumba valók.


2013. dec. 30. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
probáld bevinni kereskedésbe vagy ismerősöknek esetleg hirdetés utján elpasszolni a halakat
2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már most feltehetsz hirdetést, vagy megkérdezed a boltban. Az aranyhalakat márciusban talán már oda is lehet ajándékozni egy halastavas ismerősnek.
2013. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!