Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől lehet hogy a növények...

Mitől lehet hogy a növények levele elég sok rohad el?

Figyelt kérdés

kb. másfél hónapja a tetratex 1200-as szűrőm elkezdett ereszteni, küldtek egy új tömítést, és azóta jó, de bő 3 hétig csak egy belső szűrő volt benne...


Ez lehet hatással a növényekre? biológiai egyensúly?


Hólyagos vízikelyhem eléggé cudarul fest..elég igénytelen növény.. levelei java része szétfoszlott.. amik jönnek újak többön pici lukak vannak... ugyan úgy kapják life profitot meg carbot mint eddig..


Mintha valami gombás betegsége lenne vagy én nem tudom..

Az a növény fény és ápoldat nélkül is elél.. és fejlődik, nekem meg szinte összes levelét lerohasztotta.. nem csak fő anyatörzs ha nem pici mellék törzsek is... ez... mitől lehet? többi növényem annyira nem vészes..


világítás, tápoldatozás mindent maradt.. ezért gondolok arra 3 hétre amíg belső szűrő nem üzemelt.. egyéb ötlet tipp hogy mitől?


2014. jan. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a carbobol több mennyiséget adsz mint ami kellene.
2014. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
?
2014. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De egyébként mikori indítású az akvárium, mikor ültetted a növényeket?

Ez hátha segít:

[link]

2014. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem, mivel carbo eflogyott, most vettem 1 hete..


mikor indítottam? több mint 2 éve

2014. jan. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!