Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquel fan1 elég egy 54l-es...

Sifli kérdése:

Aquel fan1 elég egy 54l-es akváriumba fodrozással?

Figyelt kérdés

Elevenszülő halak vannak benne 10db és 5 garnéla. sok növénnyel.


Ha a szűrőmet úgy üzemeltetem, hogy megy a bubizója akkor kb 2 nap múlva nem fújja a levegőt csak a vizet keringeti, kitakarítom bár néha nem is koszos! szépen megszűri az akváriumot, viszont ha úgy állítom hogy a fúvóka terelője felfele fodrozza a vizet romlik a szűrés és félek hogy oxigénhiány fog kialakulni... szerintetek?



#szűrés #víz fodrozás
2014. jan. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az O2 hiány a legkevesebb, egy belső szűrőnek simán elég erősnek kell lenni ahhoz, hogy 1 hónapig se kelljen szétszedni.

54 literbe a fan2 kéne.

2014. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fan 1-et 60 litertől írja szerintem elég lenne . De azt nem értem mért kell hozzányúlnom :S
2014. jan. 3. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát pont ezért, mert max a gyártó, meg szerinted jó 60 literig, csak az a baj, hogy a gyártó hazudik.


1 kérdéssel olvass lejjebb, pont erről van szó.

2014. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!