Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » KÁRÁSZRA milyen csalit használ...

Kerteszkek kérdése:

KÁRÁSZRA milyen csalit használjak? Van errefelé egy jo kis to tele van nagy illetve kozepes kárasszal. Milyen csalival halasszak a nagyokra mert nem jonnek rá a horogra illetve etetoanyagot is mit hasznaljak lehetoleg hazilag?

Figyelt kérdés
Balinra milyen mulegy a megfelelo??

#KÁRÁSZOK
2014. jan. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Megveszed a legolcsóbb etetőanyagot boltban mondjuk 400-ért oké egynek. Amugy egy doboz élő csontival gyönyörűen lehet pecázgatni a kárászra. Lehet még kukoricával is próbálni nekem kapott már arra is, de a legjobban az 1-2 szem csonti a nyerő.
2014. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
haldorado nagy ponty vagy kárászos etetőanyag nekem ezek beváltak mindig bár én ponytra megyek de sok kárász jött rá
2014. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En azt mondom, hogy ha veszel egy "Tímár feketét" az bőven jó, mert hideg vizbe jobb a sötét színű táp és ha veszel bele valami CSL aromát az még jobb, de ha pálinkás vízzel kevered be az is jó. Csalinak meg a csonti, pinki vagy a szúnyog.
2014. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Kiprobalom ezeket.Csak a csontira a kissebbek is befaljak es szorakoznak vele. :D
2014. jan. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!