Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy akvárium világítás...

Vettem egy akvárium világítás időkapcsolót, de nem tudom beállítani. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

[link]


tehát beállítom a leírás szerint minden oké akkor kapcsol be amire állítom és akkor kapcsol ki amire állítom... de ha éjfél lesz tehát egy új nap kezdődik bekapcsol a világítás. pedig arra a napra is be van állítva az hogy mikor kapcsoljon ki be, ilyenkor ismét autora kell állítanom ( pedig auton akkor is mikor bekapcsol nem értem). gondoltam hát ha akad közötetek olyan akinek hasonló problémája volt. pedig erre az időkapcsolora rá van irva hogy hetire is beállítható és hetekre magára hagyható az aki. Köszönöm a segítséget!


2014. jan. 23. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem vettél egy sokkal egyszerűbb napi mechanikus működésű programkapcsolót ? Minél bonyolultabb valami, annál nagyobb esélye van a tökéletlen működésnek.
2014. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a mechanikust be lehet állítani hetire. úgy hogy végezze a dolgát és nekem nem kell hozzá nyúlnom. Ezt csak kíváncsiságképp kérdezem. nem kívánok újat venni. ezt a kapcsolót szeretném be állítani de nem igazán megy :(
2014. jan. 23. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs hozzá használati útmutató?

Valami villanyászt kéne gyakorlatban megkérni, hogy mutassa meg, mert így hiába magyarázunk.

Azt se értem, mit mondasz, neked biztos egyértelmű, mert te látod, de így látatlanban ez így érthetetlen.


A mechanikust beállítod, hogy mikor kapcsoljon ki-be, (akár naponta többször is) és az a világ végezetéig akkor fog ki be kapcsolni, minden további nélkül.


Azt nem lehet beállítani, hogy egyik nap ekkor , másnap máskor kapcsoljon be, vagy hagyjon ki egy napot...

2014. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!