Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 45 literes akváriumba 1...

45 literes akváriumba 1 anci,6neonhal és 2 platti mellé lehetne valamilyen garnélát tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Anci kicsit nagy lessz ebbe az akváriumba szerintem,de nem ez a kérdés.A válaszom:Nekem üveggarnéla van gond nélkül neonhalakkal a platti sem hinném hogy bántaná,az anci meg pláne nem,red cherryt semmiképp sem ajánlatos ebbe az akváriumba,nagyon aprók ,a többi hal nagyon stresszelné őket.Esetleg legyező garnélát is tehetsz bele szerintem,de az üvegre szavazok(de csak mert azzal van tapsztalatom)
2009. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
A plattik sem bántják a garnélákat.Az anci nagyobb korában, főleg etetéskor brutálissá válhat, de ezt a többi hal, hamar megtanulja.Ha nem mennek oda a kajájához, akkor az anci sem bánt senkit.SN.
2009. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!