Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez az akváriumom...

Bela66 kérdése:

Mi lehet ez az akváriumom tetején?

Figyelt kérdés
54literes akváriumba 3 napra ki kellett venni a szűrőt mert szervizelni kellett, csak egy betta van az akváriumba, és már az első nap ilyen félfolyékony buborék szerű nyálkás valami kezdett megjelenni a víz feszínén. Ez vagyon mi lehet?

2014. febr. 4. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A stűrő folyamatosan tisztítja a vizet, és lehet, hogy a hal ürüléke van ott.
2014. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csejani ***** válasza:
Szerintem lehet hogy a betta elkezdett habfészket építeni. Bár ezt így nem tudom látni kellene!
2014. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ürülék mert ész csak ilyen hab.....
2014. febr. 4. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez kb sok kicsi buborék egymáson a víz tetején , már majdnem szilárdan kapaszkodnak egymásba a buborékok, és ilyen nyálkaszerű állaga van... Utánna néztem és szerintem ez egy habfészek, de mit tegyek ?
2014. febr. 4. 21:28
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Semmit, ha lenne egy ivarérett nőstényed is, akkor leikrázna valószínűleg. Így csak építget és majd abbahagyja.
2014. febr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!