Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 napja felállított akváriumom...

2 napja felállított akváriumom tetején egy vékony olajos réteg van. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A köveket rendesen átmostam, krémes kézzel nem nyúltam bele az akváriumban. 1 hal van benne, egy hím betta.
2009. máj. 4. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
vmi gombás fertőzés lehet az aksidban, nem tudom miért(ezt csak te tudhatod)érdemes kitakarítani, mindent lefertőleníteni és tablettát tenni a vízbe( halas boltokban általában kapható, enzimeket tartalmaz és a víz beállítására szolgál.)
2009. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nem tudom igazából mitől lehet gombás. Most hogy jobban megnéztem, a növények szárai között és a díszhíd pillérein is vannak ilyen pókháló szerű dolgok. Akkor biztos gombásodás van:( De az mitől lehet? Írtad hogy csak én tudhatom, de fogalmam sincs, mivel nem tudom ez mitől alakulhat ki. A bettámnak szerencsére nincs baja, holnap kitakarítom az egész akváriumot.
2009. máj. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!