Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az jó ha a 3d hátteremet...

Az jó ha a 3d hátteremet hungarocellből megcsináltam lekentem csemperagasztóval majd rendes higitós festékkel kentem le?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 18:06
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Nem, mert a kioldódó anyagok mérgezőek lehetnek és fel is pereghet a víztől. A vasoxid alapú porfesték viszont sokak által kipróbált, biztos cucc. Nem mondom, hogy nem létezik olyan műanyag alapú festék ami esetleg jó lenne,sőt biztos, hogy van, de én nem ismerek ilyeneket. Érdeklődni kell, több felé, hátha valaki már használt ilyent.
2014. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Isten ments! Mehet a kukába az egész eddigi műved. Nem igazán tudod mivel lekenni, ami alól nem oldódna ki a sok nem kívánatos anyag, ugyanis a műgyanta és csemperagasztó is átereszt. Ha fehércementtel beborítanád, arról nem tudok semmit, de szerintem esélyes, hogy az alól is oldódana. Érdemes újat gyártani.
2014. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Persze lehet, hogy fedés után ki lehetne áztatni, de bár kérdéses, hogy pontosan mennyi, annyi biztos, hogy hosszú idő...
2014. febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
A hungarocell nem mérgező és nem oldódik ki belőle semmi, ebből a szempontból nem gond, ha átereszt a csemperagasztó, vagy a gyanta. A lényeg az, hogy a csemperagasztóból, gyantából, ill a beléjük kevert festékből ne oldódjon ki káros anyag. A hungarocell hátfal önmagában is használható mindenféle kence nélkül, idővel benövi az alga, és a moha, pláne, ha mesterségesen telepítesz rá. Én ezen kívül faszénnel, malachit zölddel és növényi színezőanyagokkal tettem élethűbbé ezek elég jól megszínezik és teljesen ártalmatlanok.
2014. febr. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!