Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tudok hungarocellből...

Mivel tudok hungarocellből szép kört vágni?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen eszközzel.
2013. jan. 7. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Forgó asztal, és kifeszített forró huzal. Ezzel elég szép kört lehet, és elkészíteni sem bonyolult
2013. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dekopir fűrészt ajánlom!
2013. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pogácsaszaggató
2013. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Decopir?Legfeljebb csak a fém vágó lappal mert amelyik a fáhóz van,az szét szedi az anyagót és a széle eltűnik.Ekkora badarságot.Pogácsa szaggató.Hacsak nem izzitod fel elötte.Aztán az sem mindegy,hogy lépésálló vagy nem az a hungarocel amit ma persze nikecelnek neveznek.A pogácsa szaggató lehet nem is elég méret,a kérdező nagyobbat szeretne.Én szikével vágtam alakokat és formákat,azzal sikerűlt.A kifeszített drót a legjobb,de ahhoz rendelkezni kell erősáramú szaktudással,mert a 220-al nem lehet feltétlenül játszadozni
2013. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsolt75 ***** válasza:

Mekkora átmérőjű kört szeretnél vágni?

Nagyobb átmérőnél mondjuk egy pengés kés is megfelelő....


Egyébként ha mondjuk a vágásnál nem is lesz túl szép a kör, egy finomabb csiszolóvászonnal lehet segíteni rajta

2013. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hegedűs István ***** válasza:
mekkora kőrt ?
2013. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kb olyan 25 cm átmérőjű kellene
2013. jan. 7. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:

forró huzal, vagy szike.

Forró huzalt lehet 12 V-ról is csinálni nem kell hozzá közvetlen 220 V-os csupasz vezeték.

2013. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, senkinek ne jutna eszébe otthon 230-al vágni. Én 24V-s huzalvágót csináltam.
2013. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!