Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy néz ki az akvárium?

Hogy néz ki az akvárium?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 22. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia! nem akarok hülyeséget mondani mert nem vagyok vmi akvarista de sztem vitorlás halnak kicsi, és én molly-ból és platti-ból többet vennék!


(de majd a többiek úgyis elmondják a véleményüket!)

2014. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igy vettem az akváriumot. akváriummal együtt volt a vitorlás és még 2 szumi
2014. febr. 22. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez hány literes? Szörnyen túl van telepítve, itt minden hal számára kicsi a hely. Ráadásul szűrőt sem látok. Ezeket a halakat add el, mert ez nem akvárium, ez kínzókamra. Nem tudok máshogy fogalmazni.
2014. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Kevés benne a növény, és látszatra egyik hal sem való bele.

Mekkora pontosan milyen szűréssel?

2014. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hello! Ezek ezt az akváriumot kinőtték! inkább próbálj meg kissebbeket vásárolni! Szumátriait,neont,plattit,molly-t,esetleg dániót stb
2014. febr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pendulum92 ***** válasza:
Ez max 30 liter, ebbe NANOhalon kívül mást nem tennék.
2014. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A két meggyhasú sügér nemsokára megoldja a dolgokat, nemsokára csak ők maradnak az akvában meg a vitorlás, utána megjelennek 30-50 kicsivel, indul a vitorlással majd a meccs, én a meggyhasúra voksolnék, bátran védik a hasuk alatt úszó kicsiket, valami sérülés okozta fertőzésben elhullik a vitorlás, a meggyhasú sügér kicsik terhelik majd a vizet, minden hal elpusztul.


A color tetrák méretéből saccra ez 14 liter, ügyes vagy.


Nem csesztetés csak leírtam mikre számolj, mi fog következni.

2014. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem color tetrák, hanem tányérlazacok, ami még rosszabb, mert sokkal nagyobbra nőnek.

[link]

2014. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neolamprologus01 igazad lehet, a hátúszó alatti rész magasabb, akkor tényleg rosszabb a helyzet.


Ebből indultam ki: [link]


Ez 55 magas, öreg color tetrák vannak benne.

2014. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. ezek szerint jó pár halamtól búcsút kell vennem. 64 literes az akvárium. növényekkel vagyok még bajban hogy mit tudnék neki csinálni hogy megmaradjon. sere flore plus-t raktam most a gyökerei alá meg neptun folyékony tápot adok neki hetente vizcserénél.
2014. febr. 23. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!