Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halcsere. Létezik ilyen?

Halcsere. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Van néhány kissügér nálunk. A férjem nem szeretne több sügért, mert agresszívak, a többi halat is fentre kényszerítik. Van olyanra lehetőség, hogy valahol cseréljünk valakivel néhány halat? Adnánk pár sügért, néhány békésebb típusért cserébe. Létezik ennek valamilyen platform?
2014. febr. 24. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Regisztrálni kell.

2014. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
Igen, de egyszerűbb, ha eladjátok őket, és vesztek azon a pénzen békésebb halat.
2014. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha egészségesek és megfelelő méretűek a halak, a legtöbb kereskedő is átveszi, vagy becseréli másra, halra, növényre, haltápra, stb. Ha megmondod hol laksz, lehet, hogy itt is találsz valakit aki cserélne.
2014. febr. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még picik (3 hetesek), de a pesti oldalon szerintem működhet, amint elérik azt a kort/méretet, hogy új helyre költözhetnek. A nemüket egyelőre nem tudom megállapítani, kb 5 meggyhasú sügérről lenne szó.


Nem vagyok egy nagy szakértő, de jó az étvágyuk, mozgékonyak, érdeklődőek, nekem egészségesnek tűnnek.


Rajtuk kívül dániók vannak, tehát édesvízi, békés, kis méretű (max meggyhasú méret) halakat keresnénk.

2014. febr. 25. 08:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Másfél-két hónap múlva amúgy is költöznénk, tehát akkor kénytelenek leszünk mozgatni a halakat.
2014. febr. 25. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!