Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem eszre a baby halacsk...

Chiuahuadoggy kérdése:

Ma vettem eszre a baby halacskakat az akvariumomba, mik a teendok?

Figyelt kérdés
150 literes akvariumom van, kulonfele tropusi halakkal, neonhal, molly, garnelarak, tigrishal. A szurot nem nagyon merem bekapcsolni felek hogy elnyeli oket! Kerem valaki segitden mit csinaljak! Koszonom

2014. márc. 3. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Pedig a szűrőt nem érdemes kikapcsolni, mert elpusztulnak benne a hasznos bacik. Keress egy harisnyát és húzd rá a szűrődre.

A kishalakat valszeg el kell különíteni, de a többiek majd elmondják, hogyan.

2014. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nincs esetleg egy hálód, vagy valamid, amivel ki tudod venni a kishalakat? Mindenféleképpen el kell őket különíteni, hogy a nagy halak, ne tudják őket megenni, mert ha elég picik, bizony megeszik :( Szóval amíg nagyobbak nem lesznek, addig valahol máshol kéne őket tartani.. egy befőttsüveg is megteszi.. Meg a kishalaknak is kellenek növények meg buborékok, hogy lélegezzenek :) meg valami kisebb, vagy morzsolható kaja, hogy tudjanak mit enni :) remélem, tudtam segíteni :)
2014. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KOSZONOM SZEPEN A HASZNOS VALASZAITOKAT, PONT EBBEN A PERCBEN VEGEZTEM A SZURO BIZTONSAGOSSA TETELEVEL, GEZLAPOT KOTOTTEM RA! ES VISSZA IS KAPCSOLTAM, NAGYON EROSEK ES ELETREVALOK A KICSIK, CSAK TUDNAM MELYIK HALAMTOL SZARMAZNAK :)
2014. márc. 3. 23:02
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
66%
Ha csak a felsorolt halak vannak, akkor az egyik molly ellett. Csak úgy kíváncsiságból, mit értesz a tigrishal alatt? :D
2014. márc. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha megérik a reggelt azonnal szedd ki a kicsiket, mert a szumik elől nem igen menekülhetnek,(feltételezem ők a tigrishalaid).
2014. márc. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!