Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen? (akvárium)

Szerintetek milyen? (akvárium)

Figyelt kérdés

Egyszer már kérdeztem, viszont azóta sok változtatáson esett át .


[link]


[link]


[link]


[link]


14 liter, 6 db red cherry garnéla


(szaporulatnak 75 literes akva van készülőben)


30 napja így indult: [link]


2014. márc. 13. 11:35
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nagyon rendben van, bár megnézném a két, jobb oldalra hajló hínár nélkül is.
2014. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:
Csinos, én lent tartanám a HM-et és a kövek közé betenném, mint egy szőnyeg.
2014. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pendulum92 ***** válasza:

Szóval szép, bár kisebb levelű növények arányosabbak ekkora akváriumban.


Ja, és az az ág elég függőleges, szabályos :D

2014. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha, a hínárt nyírnám, de jó lesz ez! :)
2014. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, hogy ilyen jó növényes:)
2014. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen korrekt, B. Joci.
2014. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételeket:)


Menet közben majd alakitok még rajta a heti gondozásnál, elég friss az akva majd kiforrja magát.


Látom én is így fotóról, hogy kicsit sok a tündér hínár.

Nálunk az a probléma, nincs a növényeknek neve, illetve van: "neked kedvezménnyel 350ft / cserép" a növény neve, fele emers, ha bedobod a víz alá akkor derül ki mizu 1-2 hónap múlva.

Szerintem hozok majd 10 darabot, ha formát vált, átalakul, akkor kiderül mi az. Amelyik jó azt megtartom, másképp rájöttem ez nem megy nálunk.


Lehet rendelni a netről csak azért én 10 növényt tudok itt helybe venni, csak nincs neve, nem foglalkoznak vele.


A H.M nálam csak sylvania grolux alatt terül, de ott nagyon, 3 szál véletlenül elhozott H.M-ből ez van 1,5-2 hónap alatt: [link]


Úgy, hogy 8 páncélos harcsa túrja, és 6 kifejlett sziámi ormányos márna eszi, meg kivettem már legalább 1 litert, kellett máshova.

Mindenhol csak bokrosodik, grolux alatt terül, növények terén az a cső verhetetlen.

Létezik kompaktba, már birizgáltam a sylvaniás csávót hozzon, katalógusba benne van grolux t8/Minilynx néven.

2014. márc. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!