Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig lehet igy?

Mennyi ideig lehet igy?

Figyelt kérdés
ma vettem egy guppit .. meg kajat neki .. bele raktam egyenlore egy nagy befottes uvegbe .. a parom azt mondta ugy hogy nincs a vizbe fertotlenito meg vizforgato akkor holnapra meghal ? mi ebbol az igazsag? valami megoldas hetfoig?
2014. márc. 14. 18:03
1 2
 1/11 Platypus ***** válasza:
A fertőtlenítő hülyeség, de simán megfullad és megmérgeződik a saját piszkától hétfőig. Minden nap cseréld le a víz felét és ne etesd egyáltalán, és akkor talán túléli ezt a pár napot.
2014. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

en is igy terveztem hogy mindennap cserelem addig a vizet de ennyi adtam neki mikor haza ertem vele mert elfelejtettem megkerdezni mikor kapott enni :D

amugy kb mennyi egy pici vizforgato?

2014. márc. 14. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:

belső szűrő és levegőztetők

[link]



Légpumpa (csak az, nem szűrő)

[link]

2014. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ugye nem üvegben kívánod tartani továbbra is?
2014. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 30 literes aksit, Meg egy szűrőt hozzá, akkor általába, az tud porlaszti be levegőt is és nem kell levegőztetőt venni, de ez így nem jó! Eleve az hogy a guppi társas hal.
2014. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De inkább azt tanácsolom, hogy 40-60 literes akváriumot vegyél.

Előző.

2014. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
dehogy :D 90 literes akvarium van meg szuro meg minden csak ki kell pucolni :d de amugy hetfon veszek neki haverokat meg majdnem mindent :D
2014. márc. 14. 21:26
 8/11 Platypus ***** válasza:
Haverokat inkább ne vegyél neki. Semmiképpen se hétfőn. Rendezd be az akváriumot, indítsd be a szűrőt, és legyen egyedül a meglévő guppid legalább 2 hétig. Utána szépen fokozatosan hozhatsz bele többet.
2014. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van 90 literes akvárium, ne mértem miért nem oda tetted. Hisz ha tudnád, hogy mit hogy kell eleve nem tetted volna befőttes üvegbe.
2014. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es azert mert nincs meg kitakaritva most allok neki .. a Palikat meg spontan vetten .. horcsogot akartam de szerelmes lettem ebbe a pop kis halacskaba ;)
2014. márc. 15. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!